Atila CEYLANOĞLU – 490

Okulumuzda temizlik ve titizlik konusunda hiç kimse Atila’yla yarışamaz. Özellikle yatılı arkadaşları onu, yatak ve dolap düzeltmesiyle tanır. Son sınıfa kadar, yatılı hayatında büyük bir düzenlilik göstermesine karşın, son sınıfta bir rest çekerek sabahları geç kalkmaya başlamıştır. O kadar ki, Ethem Bay her sabah yatakhaneye girdiğinde Atilla’dan fırça yemeden çıkamaz. Hocalar arasında çok göze batmasının nedeni, her zaman karşı çıkışı ve ara sıra aniden ortaya atılmasıdır.

Üniversite yaşamında dedesinden, büyük parasal yardım göreceğini söylemesine karşın Renault TS spor otomobilini almayı başaramamıştır.

Arkadaşımız derslerinde sürekli başarılıdır. Tam kapasiteyle üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Yapısı gereği kesip biçmeye, doğramaya alışık olduğundan ilk tercihi tıp alanındadır. Biyoloji derslerinde arka sıralarda başarılıdır. Araba sürmeyi bir türlü başaramadığından,sürekli devirmektedir.

Kendi söyleyişiyle “Nedim Kaya Bey” ona her zaman izin verir. Bu konuda çoğu kimseyle iddiaya girebilir.

Arkadaşlık anlayışı çok değişiktir. Başkalarına çok önemli gelen şeyler, onun gözünde Önemsizdir. Bunun tam tersi de geçerlidir. Sıra arkadaşıyla kitap kullanma konusunda sürekli tartışır.

Gelecek yaşamında arkadaşımıza mutlu, neşeli ve başarılı bir yaşam diliyoruz.