Ayşe Yeşim ÜNÜGÜR – 1

Okulumuzun “1” numaralı, tatlı-sert öğrencisidir. Bu yüzden kendisi satırlı Emine lakabıyla anılır. Cana yakınlığı sayesinde herkesçe tanınır ve sevilir. Sınıfımızın ilk ehliyet alan öğrencisidir. Okuldaki ehliyet hobisini başlatanlardandır. Zararsız bir araba sürücüsü olmasına karşın arada sırada lastik patlatır.

Okulumuzun basketbol takımında oynayan arkadaşımız her halde hızını alamayarak bu yıl iki santim daha uzayarak boyunu erişilmesi güç bir uzunluğa çıkardı. Arkadaşımızın Trafik polisleriyle çok yakından samimiyeti !! vardır. çoğu kez de Trafik polislerinin morarmasıyla sonuçlanan bir samimiyet…

Gardırobunu düzmek için sık sık Ankara’ya ya da İstanbul’a giden arkadaşımızın Tülay’la ve Müjgan’ la yarışacak kadar geniş bir ayakkabı koleksiyonu vardır. Çok çabuk sinirlenen arkadaşımızın, böyle anlarında yanına fazla yaklaşmayarak uzaktan bir rota çizilmesi ve öfkesini alevlendirecek bir şey yapılmaması yararınızadır. Özellikle yıllık için reklam toplarken, «az para toplamışsınız» deme gafletinde bulunanlar gayet iyi bir şekilde fırçalanmışlardır.

Arkadaşımızın ideali olan Boğaziçi Üniversitesine girmesi dileğiyle, mutluluklar!

Kime sorduysam Yeşim seni, doğru cevap vermediler
Kimi sert, kimi güzel. kimi pek hoş dediler
Künyeni almak için annene ettim telefon
Bizde,ki kayda göre şimdi o KASAPTIR dediler.