Coşkun ŞEN – 220

Coşkun Şen; arkadaşımız soyadı karakterine uyum sağlayan nadide öğrencilerdendir. Gerçekten kendisi aşırı derecede şen olmasına karşın sınıf nedense Coşkun şenlendiğinde “dogal afet” zamanlarında görülen mateme bürünür. Çünkü sınıfı su basar !

Arkadaşımızın saç dekoru sürekli sabittir. Arada sırada taramasına rağmen yılın 360 günü o saçların kendilerine şevkatle şekil verecek bir tarak özlemiyle yanıp tutuştukları hepimizin üzüntüyle izlediği bir durumdur.

Zatialilerinin diğer bir özelliği de dargın olduğu bir kişiye kin ve nefretini çok değişik yollarla anlatabilmesidir ! Bu eylemlerine Hakanı’ da ortak ettiği görülmüştür.

Öğretim hayatının son günlerini Güven, Koko ve Kepirle sayısal yetenek çalışarak ve zeka oyunları oynayarak değerlendiren arkadaşımız bu oyunlarda işlek zekasının en zarif örneklerini büyük bir incelikle, sergilemekten geri kalmamıştır.

Geçmiş zamanlarda (Cumhuriyet Lisesinden 23 gol yediğimiz) Coşkun hentbola ilgili olup okul hentbol takımında yedek kalecilik gibi yüksek bir mevkiye ulaşarak spor hayatını zirvede bırakmıştır.

Şen arkadaşımıza ileride yine şen, mutlu ve birazda ciddi günler dileriz.