Fevzi BÜYÜKTÜMTÜRK – 813

Denizde kum,
Bende para.
Gir cebime

Metelik ara» dörtlüğüyle meşhur olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Fevzi hayatımı alnımın akıyla kazanıyorum derse de, okula geliş gidişlerinde, maçlarda oynadığı mevkiyle de beleşçiliğini kesinlikle kanıtlamıştır.

Bir söylentiye göre Fevzi’ye açık hava yaramamaktadır. Her halde ciğerlerinde oksijenden çok nikotin dolaşmasındandır. Bu konuda Ercan’la yarışa girebilecek kadar ilerlemiş, astronomik miktarda tüketime doğru gitmektedir. Belki elinde olmayan maddi nedenler bu gidişi yavaşlatır ama engellemeyeceğinden eminiz.

Eğer kanının bir özelliği bilim adamları tarafından bilinseydi gelmiş geçmiş en ilginç insan olarak tam insanlık tarihine geçerdi. Bu özellik ne mi? Kanının siyah kırmızı akmasıdır. Kanına karışan Eskişehirspor maddesinden olsa gerek.

En büyük korkuları USS, ÜYS ve tarihtir. Tarihi kopyalarla “idare eden arkadaşımız USS ve ÜYS’yide Zambia Filler Üniversitesiyle, Uganda Yamyamlar üniversitesine başvurarak çözümlemek istemiş fakat gerekenden fazla vahşi ve mikrobik bulunduğu için kabul edilmemiştir.

En önemli özelliklerine değindiğimiz arkadaşımız hakkında bir roman yazılabilecek kadar dolu bir kişiliğe sahiptir aslında. Bu kişiliğinin önündeki senelerde de zedelenmeden devam etmesini ve gönlünce bir yaşama kavuşmasını dileriz.