Hakan DEMİR – 814

Sene başında «Ben artık adam oldum» diyerek saç taramaya, ütülü pantolon giymeye ve kravat takmaya başladı. Bizler tarafından hayretle karşılanan bu durumun, doğa yasalarına aykırı olduğunu kısa sürede kendisi de idrak etti ve doğal görünüşüne kavuştu.

Hakan okulun en açıkgöz geçinen altı öğrencisinden biridir ! Diğer beş arkadaşıyla tanıştığı meşhuuur iran’lı dostu için Önce “Çok kıyakçı herif be, tuttum bu adamı” demişti. Kuş uçtuktan sonra da “Biliyordum böyle olacağını, ama size söylemek istemedim” diyerek hem ileriyi görme yeteneğini hemde gerçek bir insan sarrafı olduğunu kanıtladı. Hakan, Erdek seyahati, anılarını şu aralar “Camôko ve Ben”. adlı kitapta topluyor.

Sosyal ve kültürel alanda okulun ağır topudur. 11-A sınıfında sosyal içerikli konularda yaptığı heyecanlı tartışmalarla bunu sık sık vurgular. Ama arada bir olayların tarihini şaşırdığı ve “ciro” ile “ulusal gelir” gibi kavramları karıştırdığı da olur. Fakat ona da hak vermek gerek. Ne demişler? “Çok bilen çok yanılır.”

Saçına, başına, giysilerine pek dikkat etmez Hakan, daha çok öze önem verir. Görünüşte güzel olmak önemli değildir, insan olan.
Dürüstlüğünü ve çok az kişide bulunan sağlam arkadaşlığını çok arayacağız Hakan. Aydınlık yarınlar dileriz sana.