Semih YAZICIOĞLU – 364

Semih denilince aklımıza ve kulağımıza hemen tatlı bir kaç ud nağmesi gelir. O, eski büyük ud ustalarından olmasa da kalplerimizi fethedecek kadar güzel ud çalar. Tabiki Semih’i tanımanıza ve sevmenize neden sadece bu değildir. Sevimli, sessiz kişiliğiyle ve ara sıra yaptığı esprilerle dikkati çeker.

7 yıldır Semih ne fizik ne kimyadan ne de diğer derslerden tarih’ten çektiği kadar çekmemiştir. Tarık ve Fikri Hocayla yıldızı bir türlü barışmayan Semih okulun bitimine en çok Tarihten kurtulacağı için sevinmektedir. Tarihten kurtulabilmek için evlerinin etrafındaki otları bitirinceye kadar moo’leyen Semih, kopya çekmeyi de denemiş maalesef başarılı olamamıştır. Kendisi bu konuda biraz da Fikri Hocanın bol keseden not dağıtma (!) özelliğinin rol oynadığını söyler.

Semih için yapılan araştırmalar göstermiştir ki kendisi okulumuzun öğrenci standartlarına uymamakta hatta ters düşmektedir. Çünkü kendisi sigara içmediği gibi kıraathaneye de devam etmemektedir. Kendisini bu konuda uyarır ve doğru yola gelmesini tavsiye ederiz.

Son derece hoş görülü ve iyi bir futbolcu olan Semih’e tüm yaşamı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.