Sercan SAYIN – 370

7 yıldır sade yaşantısı ve şakacılığıyla tanınan arkadaşımız için uyku, maç izlemek ve yemek vazgeçilmez şeylerdir. Televizyondaki gece maçlarında uyku ile maç arasında bir türlü seçim yapamayan arkadaş, maçları tek devre izleyerek iki ereğini de gerçekleştirir. Anı hareketleriyle Ümit’i adeta çıldırtacak hale getiren Sercan, bu yüzden bakalım ne zaman Ümit tarafından tuzağa düşürülecek?

Genellikle tartışmalardan uzak kalan Sercan’ın en büyük derdi akşamları olmaktadır. ışığın geç kapanmasına dayanamadığından, her akşam kavga çıkmaktadır. Akşamları ne kadar yapılacak işi olsa da, uyku ön planda olduğundan hele bir ışığı kapatmamayı deneyin. Hemen karşınıza trans halde biri çıkıverir.

Türkü ve oyun havası sevgisiyle tanınır. Bilmediği türkülerin arkasını da mırıldanarak getirir. Bakalım ne zaman «Alım de gitti askere » türküsünün arkasını getirecek..

Bunca yıldır dürüstlük ve iyi arkadaşlık özelliğini yitirmeyen arkadaşımıza, tüm amaçlarına ulaşmasını en içten olarak dileriz. Gelecek yaşamında başarı ve mutluluklar…